مدیران لینوکس | هاست لینوکس | سرور لینوکس | طراحی سایت لینوکس | هاست ویندوز هاست , هاست پرسرعت , هاست ارزان , هاست رایگان , هاست ویندوز , هاست لینوکس , هاست با کیفیت , هاست آلمان , هاست ایران , سرور آلمان , سرور ایران , سرور لینوکس , سرور ویندوز , بهترین سرور مجازی tag:http://linux-admins.ir 2020-10-17T22:17:21+01:00 mihanblog.com دو وبسایت برتر اکانت بازی های انلاین در ایران 2020-06-20T20:06:11+01:00 2020-06-20T20:06:11+01:00 tag:http://linux-admins.ir/post/2 پی وی دو وبسایت برتر اکانت بازی های انلاین در ایرانبا افزایش خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز و اکانت کلش رویال تعدادی گروه های تلگرامی به صورت  کاملا روشن از مردم کلاهبرداری میکنند . حالا فرقی نداره یا جیمیل اکانت بازی رو از دست افراد ساده درمیارن و پولشونو نمیدن یا در هنگام فروش اکانت پول رو از افراد ساده میگیرن ولی جیمیل اکانت رو تحویل نمیدن و بعد از آن طرف رو بلاک میکنند .در هنگام خرید اکانت کلش آف کلنز و خرید اکانت کلش رویال باید نهایت دقت را به خرج بدید و فقط  به واسط های معتبر اعتم دو وبسایت برتر اکانت بازی های انلاین در ایران

با افزایش خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز و اکانت کلش رویال تعدادی گروه های تلگرامی به صورت  کاملا روشن از مردم کلاهبرداری میکنند .
حالا فرقی نداره یا جیمیل اکانت بازی رو از دست افراد ساده درمیارن و پولشونو نمیدن یا در هنگام فروش اکانت پول رو از افراد ساده میگیرن ولی جیمیل اکانت رو تحویل نمیدن و بعد از آن طرف رو بلاک میکنند .
در هنگام خرید اکانت کلش آف کلنز و خرید اکانت کلش رویال باید نهایت دقت را به خرج بدید و فقط  به واسط های معتبر اعتماد کنید و اکانت خودتون رو از طریق واسط به خریداران بفروشید و یا از طریق واسط اکانتی را خریداری کنید .
اکنون وب سایت های بزرگی که در نتایج اول گوگل میباشند و درون سایتشان دارای نماد اعتماد هستند معتبرترین واسط های کشور میباشند
نام این وب سایت ها به ترتیب
 • گیم هایپر
 • در این 2 وب سایت میتوانید اکانت های خودتون رو به قیمت مناسب به فروش برسانید و یا از میان آگهی های مختلف اکانت کلش اف کلنز یا کلش رویال یا سایر بازی های آنلاین را خریداری کنید .
  برای ورود روی لینک های فوق کلیک کنید
  دو وبسایت برتر اکانت بازی های آنلاین در ایران
  ]]>
  هاست چیست ؟ | هاستینگ چیست ؟ | هاست لینکوس | هاست ویندوز 2019-12-24T13:49:31+01:00 2019-12-24T13:49:31+01:00 tag:http://linux-admins.ir/post/1 پی وی هاست چیست ؟هاست ( host )  یا هاستینگ به فضایی گفته میشود که فایل های سایت از قبیل متن ، آهنگ ، عکس ، و سایر  فایل های شما با هر فرمتی در آن قرار میگیرد .در واقع طراحان سایت ابتدا سایت را طراحی کرده و کد نویسی های لازم را انجام میدهند و آن فایل ها را در فضای اینترنت به نام هاست آپلود یا بارگذرای میکنند. هاست هایی توسط شرکت های میزبانی هاست  ارائه میشوند بر دو نوع اند :هاست لینوکس و هاست ویندوز شاید با دیدن این اسامی یاد سیستم عامل های لپ تاپ ها بیفتید . بله درست است این این

  هاست چیست ؟

  هاست ( host )  یا هاستینگ به فضایی گفته میشود که فایل های سایت از قبیل متن ، آهنگ ، عکس ، و سایر  فایل های شما با هر فرمتی در آن قرار میگیرد .
  در واقع طراحان سایت ابتدا سایت را طراحی کرده و کد نویسی های لازم را انجام میدهند و آن فایل ها را در فضای اینترنت به نام هاست آپلود یا بارگذرای میکنند.


  هاست چیست ؟

  هاست هایی توسط شرکت های میزبانی هاست  ارائه میشوند بر دو نوع اند :

  هاست لینوکس و هاست ویندوز


  شاید با دیدن این اسامی یاد سیستم عامل های لپ تاپ ها بیفتید . بله درست است این این سیستم عامل ها هم مانند سیستم عامل های کامپیوتر ها میباشند با این تفاوت که در یک کامپیوتری که همیشه روشن است و باید روشن بماند تا سایت شما در مدت 24 ساعت آنلاین باشد .
  وب سرور سیستم عامل های ویندوز IIS میباشد ولی وب سرور سیستم عامل لینوکس Apache میباشند .
  یکی از تفاوت های سیستم عامل ها در قیمت آن هاست و به طور کلی سیستم عامل ویندوز گرانتر از سیستم عامل لینوکس هستند و دلیل آن هم  open surce نبودن سیستم عامل های ویندوز است و برای استفاده از این سیستم عامل نیاز به خرید لیسانس(license) ویندوز سرور از شرکت مایکروسافت میباشد .
  با این حال سیستم عامل های لینوکس open source و رایگان میباشند و برای استفاده از این سرورها نیازی به پرداخت هزینه حق لییسانس نیست .

  تفاوت هاست ویندوز و هاست لینوکس
  از نظر امنیت هم اگر مسائل امنیتی رعایت شوند هردو سیستم عامل دارای امنیت عالی و بالا هستند ولی به صورت کلی سیستم عامل لینوکس داری ثبات بیشتری نسبت به سیستم عامل های ویندوز هستند .
  تفاوت اصلی این دو سیستم عامل در نوع برنامه سایتی هست که استفاده خواهید کرد
  در کل چندین نوع زبان برنامه نویسی برای طراحی سایت وجود دارد  :
  اگر طراح سایت از زبان های ASP و ASP.NET  استفاده کند باید از سیستم عامل ویندوز استفاده کند چرا که این سیستم عامل از این زبان های برنامه نویسی پشتیبانی می کند .
  در صورتی که طراح سایت را با استفاده از زبان های PHP ، PHYTON ، PERL ، CGI سایت را طراحی کند باید از سیستم عامل لینوکس استفاده کند چرا که سیستم عامل لینوکس از این زبان ها پشتیبانی میکند .
  ناگفته نماند که زبان PHP نیز در برخی سرورهای ویندو میتوانند اجرا شوند ولی در هر صورت مشکلاتی را به وجود می آورند .
  از تفاوت های دیگر این سیستم عامل ها بانک اطلاعاتی مورد استفاده در آن هاست .
  به طور مثال در سیستم عامل ویندوز از بانک اطلاعاتی اس کیو ال سرور "SQL SERVER" استفاده میشود ولی در سیستم عامل لینوکس از بانک اطلاعاتیذ مای اس کیو ال " MY SQL "استفاده میشود .

  ]]>